BRRip
Blogas vyrukas Online

Blogas vyrukas

(Nabbeun namja / Bad Guy)
+22
+22
Balsai: 2
6,8 IMDB
Trukmė: 1h 40min
Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, dvibalsis)
Kokybė: BRRip
Režisisavo: Ki-duk Kim
Filmo siužetas:
Jaunas viskuo nusivylęs gangsteris pamilsta atsitiktinai gatvėje sutiktą studentę. Nesulaukęs jokio jos dėmesio, jis daro viską, kad sugriautų merginos gyvenimą: paverčia ją gatvės prostitute, priverčia pereiti visus pragaro ratus, o pats blaškosi tarp meilės bei kaltės jausmo. Tai atvirumu šokiruojanti, erotiška meilės ir neapykantos istorija.

„Visi nori gimti geroje šeimoje, deramai nugyventi gyvenimą. Tačiau pasaulyje daug netikėtumų, kurie gali visiškai sugriauti jūsų ateities planus, - sako filmo režisierius Kim Ki Dukas.

– Kiti žmonės gali aukštyn kojomis apversti jūsų gyvenimą, o jūs būsite priverstas su tuo susitaikyti. Didmiestyje, alsuojančiame beprotybe, nepaisant milžiniškų pastangų laikytis padorumo ir moralės normų, aš nustebau pastebėjęs, kad taip pat gyvenu kaip „blogas vyrukas“.

Pagrindinis filmo herojus – žmogus, kuris nuo pat gimimo spinduliuoja blogį. Tai tamsos žmogus...tas, kuris vien žvilgsniu gali sugriauti moters gyvenimą. Jo elgesys toks žiaurus ir negailestingas – atrodo jis yra pats šėtonas. Aš tai vadinu likimu“,- taip kultinis Korėjos kino menininkas ir garsiausių kino festivalių favoritas Kim Ki Dukas („Sala“, „Pavasaris, vasara, ruduo, žiema... ir vėl pavasaris“) pristato savo filmą.

Žiūrėti Blogas vyrukas online nemokamai 2 298 Žiūrėjo.

  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.