» » Operacija Overlord online

Operacija Overlord (2018)

Overlord
Operacija Overlord online lietuviškas prof. įgarsinimas
00
Žiūrėti
Antrasis pasaulinis karas. Vedina tikslo sunaikinti priešų radijo siųstuvą. grupė amerikiečių desantininkų išsilaipina vokiečių okupuotose žemėse. Jaunuoliams kelią pastoja ne tik nacių kariai. tačiau ir didžiulė siaubingų būtybių armija – slaptų vokiečių mokslinių eksperimentų padarinys. Jau netrukus paprasta radijo siųstuvo sunaikinimo misija virsta nesibaigiančia kova su kaime veisiamais kruvinais negyvėliais. pasiryžusiais į skutus sudraskyti kiekvieną kelyje pasitaikiusį objektą. Ar jaunuoliams pavyks išsigelbėti? O gal amerikiečiai pasmerkti tapti mirtį sėjančios zombių kariuomenės aukomis?

Kruviną. beprotišką ir siaubo prisodrintą veiksmo filmą „Operacija Overlord“ prodiusavo režisierius J. J. Abrams. kultinių filmų „Žvaigždžių kelias“. „Super 8“ ir „Žvaigždžių karai“ kūrėjas. Naują vyro filmą matę kritikai tikina. jog „Operacija Overlord“ pakeri gebėjimu įtraukti. įspūdingai sukurta atmosfera ir siaubu. verčiančiu stipriau įsikibti kėdės ranktūrio. o kino ekrane matomo kraujo kiekis prilygtų tik Quentino Tarantino filmuose taškomoms kraujo upėms.
Šalis: USA, Canada
Režisierius: Julius Avery
Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
Trukmė: 1h 50min
Kokybė: BDRip
IMDb: 7,1 (18,875 balsai)
Online Treileris
0 0
Komentarų 0
Komentuoti
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Greitai rodysime 11

Daugiau
Baseino valdovai online WEBRip
man patinka
pažymėti
+33
0 3
Le grand bain
Baseino valdovai (2018)
Kiaurymė online BDRip
man patinka
pažymėti
+55
0 5
The Hole in the Ground
Kiaurymė (2019)
Žanras: Siaubo
Melo miestas online
man patinka
pažymėti
+11
0 1
City of Lies
Melo miestas (2018)
Žanras: Biography, Suç, Dram
Rosy (2018)
man patinka
pažymėti
00
0 0