Mulai (2018)

Mules
Mulai online Labai gera kokybė (lietuviškas org. įgarsinimas)
+22
Žiūrėti
Dokumentinis filmas “Mulai” pasakoja apie tris jaunus žmones. už bandymą gabenti narkotikus. atsidūrusius Peru kalėjimuose. Trys skirtingi gyvenimai. akimirkos klaidos ir ta pati . dramatiška lemtis. Personažai. sutikę atvirai ir teisiai į kameras papasakoti savo istorijas – lietuviai. tačiau nusikaltimo ir bausmės modelis- universalus ir aktualus plačiausiai auditorijai.

Filme pagrindinis vaidmuo teko kunigui. prelatui Edmundui Putrimui. kuris. be savo kasdieninės veiklos. dalį gyvenimo yra paskyręs už grotų atsidūrusių. daugiausiai Pietų Amerikoje kalinčių kalinių lankymui. rūpinasi apleistais ir likimo valiai paliktais žmonėmis. Jis iš Toronto atvykdavo į visas filmavimo sesijas Limoje. padėjo gauti reikalingus tam leidimus. buvo nepakeičiamas tarpininkas tarp filmavimo komandos ir kalinių.

Kiti personažai yra tie. kurie kažkurią savo gyvenimo akimirką nesugebėjo atsispirti greitų pinigų pagundai ir už tai jų likimai negrįžtamai pasikeitė: Ruslanas. neseniai iš kalėjimo paleistas vyras. užstrigęs ten ir dėl biurokratinių - finansinių priežasčių niekaip negalintis grįžti namo. Jis daro tatuiruotes. gyvena lūšnynuose. palaipsniui. atrodytų. jau stojasi ant kojų. tačiau ir vėl viskas griūva ir žmogus eilinį kartą atsiduria gatvėje.

Jauna mergina. vardu Aira. vis dar kalėjime. Jai liko čia praleisti dar kelis metus. Aira dirba įkalinimo įstaigoje veikiančiame rankdarbių fabrike ir vis tikisi. kad į namus pavyks ištrūkti anksčiau laiko. Trečiasis. jauniausias iš tų. apie kuriuos sukasi filmo “Mulai” pasakojimas - vaikinas iš Mažeikių rajono. Gintas. kurio terminas kalėjime Peru filmavimo metu artėjo prie pabaigos. Išėjęs iš ten jis. padedamas kūrybinės grupės. grįžta namo po septynerių metų.скачать dle 12.1
Šalis: Lithuania
Režisierius: Martynas Starkus
Aktoriai: Jonas Banys
Kalba: Lietuvių (Originalus)
Žanras: Dokumentinis
Kokybė: WEBRip
IMDb: 7,2 (64 balsai)
Online Treileris
+2 2
Komentarų 0
Komentuoti
Komentaras
Atnaujinti kodą

Greitai rodysime 11

Daugiau
Baseino valdovai online WEBRip
man patinka
pažymėti
+33
0 3
Le grand bain
Baseino valdovai (2018)
Kiaurymė online BDRip
man patinka
pažymėti
+44
0 4
The Hole in the Ground
Kiaurymė (2019)
Žanras: Siaubo
Melo miestas online
man patinka
pažymėti
00
0 0
City of Lies
Melo miestas (2018)
Žanras: Biography, Suç, Dram
Rosy (2018)
man patinka
pažymėti
00
0 0