BDRip
Ponas Tolkinas Online

Ponas Tolkinas

(Tolkien)
  • Metai 2019
  • Šalis USA
+11
+11
Balsai: 1
7.1 IMDB
Trukmė: wZ1vn85iQRE
Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
Kokybė: BDRip
Režisisavo: Dome Karukoski
Filmo siužetas:
Nors nuo Džono Ronaldo Ruelio Tolkino mirties praėjo jau beveik pusė amžiaus, jis ir toliau išlieka vienu populiariausių pasaulio rašytojų. Bėgant metams, jo „Žiedų valdovą“, „Hobitą“ ar „Silmariljoną“ atranda vis naujos skaitytojų kartos. Ši juosta pasakoja apie įvykius ir patirtis, Pietų Afrikoje gimusį berniuką pavertusias moderniosios fantastikos pradininku ir vienu mėgstamiausių visų laikų rašytojų.

J.R.R. Tolkinas (akt. Nicholas Hoult) skaityti išmoko būdamas ketverių. Tėvo jis, galima sakyti, neturėjo – jis mirė, kai berniukui buvo treji. Nepraėjus nė dešimtmečiui, diabetas pasiglemžė ir būsimojo rašytojo motiną. Dvylikamečiu Ronaldu ir dvejais metais jaunesniu jo broliu Hilariu rūpinosi gera motinos draugė, o daugiausia laiko berniukas leido „Karaliaus Edvardo“ ir „Šventojo Pilypo“ berniukų mokyklose-internatuose.

Būtent čia uždaras, kuklus, tačiau išskirtine vaizduote pasižymėjęs berniukas susirado pirmuosius draugus, vėliau tapusius jo asmenine brolija. Čia jis sutiko savo pirmąją meilę, o vėliau – ir žmoną Editą (akt. Lily Collins), su kuria santuokoje pragyveno daugiau nei pusę amžiaus, iki pat mirties.

Būtent, universitete J.R.R. Tolkinas pirmą kartą pajuto potraukį kūrybai. Tiesa, iki „Hobito“ išleidimo 1937m. dar buvo Pirmasis pasaulinis karas – būsimojo rašytojo karinė ir akademinė karjera, suteikusi jam visiškai kitokių vaizdų ir įspūdžių, ir būtent karas visam gyvenimui į jo jautrią sielą įspraudė gerio ir blokio kovos vaizdus.

Ir vieną dieną, ketvirtojo dešimtmečio pradžioje, taisydamas Oksfordo studentų darbus, J.R.R. Tolkinas tuščiame popieriaus lape parašė: „Giliai po žeme, oloje, gyveno hobitas“.

Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per filmai.eu. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Ponas Tolkinas online nemokamai 2 115 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.