Ponas Tolkinas (2019)

Tolkien
Ponas Tolkinas / Tolkien online atnaujinta video kokybė
00
Žiūrėti
Nors nuo Džono Ronaldo Ruelio Tolkino mirties praėjo jau beveik pusė amžiaus, jis ir toliau išlieka vienu populiariausių pasaulio rašytojų. Bėgant metams, jo „Žiedų valdovą“, „Hobitą“ ar „Silmariljoną“ atranda vis naujos skaitytojų kartos. Ši juosta pasakoja apie įvykius ir patirtis, Pietų Afrikoje gimusį berniuką pavertusias moderniosios fantastikos pradininku ir vienu mėgstamiausių visų laikų rašytojų.

J.R.R. Tolkinas (akt. Nicholas Hoult) skaityti išmoko būdamas ketverių. Tėvo jis, galima sakyti, neturėjo – jis mirė, kai berniukui buvo treji. Nepraėjus nė dešimtmečiui, diabetas pasiglemžė ir būsimojo rašytojo motiną. Dvylikamečiu Ronaldu ir dvejais metais jaunesniu jo broliu Hilariu rūpinosi gera motinos draugė, o daugiausia laiko berniukas leido „Karaliaus Edvardo“ ir „Šventojo Pilypo“ berniukų mokyklose-internatuose.

Būtent čia uždaras, kuklus, tačiau išskirtine vaizduote pasižymėjęs berniukas susirado pirmuosius draugus, vėliau tapusius jo asmenine brolija. Čia jis sutiko savo pirmąją meilę, o vėliau – ir žmoną Editą (akt. Lily Collins), su kuria santuokoje pragyveno daugiau nei pusę amžiaus, iki pat mirties.

Būtent, universitete J.R.R. Tolkinas pirmą kartą pajuto potraukį kūrybai. Tiesa, iki „Hobito“ išleidimo 1937m. dar buvo Pirmasis pasaulinis karas – būsimojo rašytojo karinė ir akademinė karjera, suteikusi jam visiškai kitokių vaizdų ir įspūdžių, ir būtent karas visam gyvenimui į jo jautrią sielą įspraudė gerio ir blokio kovos vaizdus.

Ir vieną dieną, ketvirtojo dešimtmečio pradžioje, taisydamas Oksfordo studentų darbus, J.R.R. Tolkinas tuščiame popieriaus lape parašė: „Giliai po žeme, oloje, gyveno hobitas“.скачать dle 12.1
Šalis: USA
Režisierius: Dome Karukoski
Kalba: Anglų (Originalus)
Žanras: Biografinis, Drama
Trukmė: wZ1vn85iQRE
Kokybė: BDRip
IMDb: 7.1 (19,291 balsai)
Online Treileris
0 0
Komentarų 0
Komentuoti
Komentaras
Atnaujinti kodą

Greitai rodysime 12

Daugiau
Baseino valdovai online WEBRip
man patinka
pažymėti
+33
0 3
Le grand bain
Baseino valdovai (2018)
Žmogus-Voras: toli nuo namų online BDRip
man patinka
pažymėti
+2222
0 22
Spider-Man: Far From Home
Žmogus-Voras: toli nuo namų (2019)
Kiaurymė online BDRip
man patinka
pažymėti
+44
0 4
The Hole in the Ground
Kiaurymė (2019)
Žanras: Siaubo
Melo miestas online
man patinka
pažymėti
00
0 0
City of Lies
Melo miestas (2018)
Žanras: Biography, Suç, Dram