» » Bumeris: Antra dalis / Bumer 2: Heaven On Earth 2006 online

Bumeris: Antra dalis (2006)

Bumer 2: Heaven On Earth
Bumeris: Antra dalis / Bumer 2: Heaven On Earth 2006 online
00
Žiūrėti
Bumeris – tai klasika tapęs BMW gamyklos septintosios serijos automobilis, Rusijos keliuose dažniau vadinamas “semiorka” ar “tikro vyro mašina”…

Kostianas (akt. Vladimir Vdovichenkov) – buvęs nusikaltėlis. Žmogus, netekęs mylimos moters, artimiausių draugų ir tik per plauką kažkada išvengęs mirties, už savo maištingą sielą sėdintis kalėjime jam paskirtą laiką.

Tačiau prabėgo keletas metų, gyvenimas nesibaigė ir Kostianas, dar žinomas pravarde “Katinas” išeina iš kalėjimo. Įdomu tai, kad jau labai keistomis aplinkybėmis jo bausmės laikas buvo sutrumpintas ir matyt kažkam išties paranku vienišą “Katiną” matyti laisvėje…

Tačiau Kostianas turi vilties, jog viskas dar susitvarkys. Juk prabėgo nemažai laiko – galbūt pasikeitė Rusijos kasdienybė ? Galbūt nebeliko taip vadinamų „bachūrų“ – juodos praeities vaikinų, bet kokiomis priemonėmis šluojančių visas kliūtis sau iš kelio. Galbūt keliuose nebeliko ir grėsmingų nusikalstamo pasaulio simbolių bumerių. Bet ar galėjo Rusijoje viskas taip greitai pasikeisti…

Baigęs kalėti Kostianas tapo kitu žmogumi. Jo karščiausias troškimas – pamiršti nusikalstamą praeitį ir pradėti gyventi iš naujo. Buvęs nusikaltėlis dabar tenori ramaus, niekuo iš kitų neišsiskiriančio gyvenimo. Nuo savo praeities pavargęs “Katinas” tenori būti laimingas, mylėti ir nebūti vienišas. Likimas vyriškiui negaili staigmenų - pamiršti mylimos moters netektį jam pasiruošusi padėti graži ir švelni Daša (akt. Svetlana Ustinova).

Rodos ko daugiau žmogui norėti – bausmė atlikta, naujas gyvenimas su nauja moterim prieš akis, tačiau Kostianas dar turi įvykdyti vieną paskutinį dalyką. Kadaise “Katinas” davė pažadą savo geriausiam draugui. Jis pažadėjo kai ką dėl jo padaryti ir dabar negali šio pažado atšaukti.

Kostianas vėl sėda į bumerį ir pasuka į klaidžius Rusijos kelius. Čia niekada nežinai, kas tavęs laukia kitame posūkyje, o išvažiavęs gali ne tik kad nepasiekti tikslo, bet ir nerasti kelio atgal. Bendražygiai, iš pradžių rodęsi ištikimais draugais, gali pasirodyti besą priešai, o priešai - netikėtai ištiesti pagalbos ranką ir tapti draugais.

Kita vertus ar lengva spaudžiant juodo bumerio gazo pedalą pamiršti savo praeitį ir tai, kas anksčiau taip kaitindavo kraują ? Ir koks pažadas Kostianą privertė eiti šiuo keršto keliu?
Trukmė: 1 Val. 50 min.
Kokybė: BDRip
IMDb: 6.1 (2769 balsai)
Online Treileris
0 0
Komentarų 0
Komentuoti
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Greitai rodysime 11

Daugiau
Baseino valdovai online WEBRip
man patinka
pažymėti
+66
0 6
Le grand bain
Baseino valdovai (2018)
Kiaurymė online BDRip
man patinka
pažymėti
+88
0 8
The Hole in the Ground
Kiaurymė (2019)
Žanras: Siaubo
Melo miestas online
man patinka
pažymėti
+33
0 3
City of Lies
Melo miestas (2018)
Žanras: Biography, Suç, Dram
Rosy (2018)
man patinka
pažymėti
00
0 0