BDRip
Tranzitas Online

Tranzitas

(Transit)
00
00
Balsai: 0
6.9 IMDB
Trukmė: 1 Val. 41 min.
Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
Kokybė: BDRip
Režisisavo: Christian Petzold
Filmo siužetas:

Meilė priespaudos režimų laikais

Lietuvoje anksčiau rodyti režisieriaus filmai „Barbara“ (2012), „Feniksas“ (Phoenix, 2014) ir kinuose nuo sausio 18 d. pasirodysiantis „Tranzitas“, pasak režisieriaus, sudaro „Meilės priespaudos režimų laikais“ trilogiją.

„Barbaroje“ pagrindinė veikėja 1980-aisias ruošiasi pabėgti į Vakarų Vokietiją, tačiau jos planams sutrukdo meilė toje pat ligoninėje dirbančiam gydytojui. „Fenikse“ iš Aušvico pabėgusi Neli bando išsiaiškinti, ar naciams ją išdavė jos vyras. „Tranzite“ Franzo Rogowskio suvaidintas Georgas ieškodamas užuovėjos nuo artėjančios okupacijos įsimyli žymaus rašytojo žmoną Mari.

„Man visada patinka galvoti apie savo filmus kaip trilogijas. Pastarieji trys buvo laikotarpio istorijos. Dabar kursiu istorijas, paremtas mitais ir pasakomis“, – apie ateities planus pasakojo režisierius.

Naujoji Romy Schneider

„Tranzite“ vaidina François Ozono „France“ (Frantz, 2016) debiutavusi vokiečių kino aktorė Paula Beer, už vaidmenį gavusi kylančios žvaigždės apdovanojimą Venecijos kino festivalyje. Po filmo sėkmės P. Beer iškart pradėta lyginti su viena garsiausių Vokietijos aktorių Romy Schneider.

„R. Schneider buvo puiki aktorė. Būti lyginamai su ja – didelis komplimentas“, – džiaugiasi P. Beer.

P. Beer „Tranzite“ vaidina žymaus rašytojo žmoną Mari, kuri vis dar tikisi kartu su juo pabėgti iš Marselio.

„Paula labai jauna, bet jos akys išduoda gyvenimiškąją patirtį. Man patinka, kad veikėjai kine gali būti arti, bet kartu ir labai nutolę nuo mūsų“, – apie aktorę kalbėjo C. Petzoldas.

Žiūrėti Tranzitas online nemokamai

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.